Glowyskinshop.com

I dew care Black Cat Headband

Lek 690
Mbajini larg floket gjatë larjes së fytyrës ose makijazhit me këtë shirit koke super të butë, super të lezetshëm dhe super të denjë për foto.
E përkryer për çdo gjë, nga larja e fytyrës deri te vendosja e grimit ose thjesht për t'u veshur vetëm!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi