Glowyskinshop.com

Huxley Healing Mask DELUXE 30g

Lek 390 Lek 990
Huxley Healing Mask, Keep Calm është një maskë qetësuese për fytyrën që ushqen dhe hidraton lëkurën e tharë dhe të irrituar. Struktura pelte e maskës mbështjell lëkurën për të shtuar hidratim shtesë me acid hialuronik dhe vaj antioksidant të farës së dardhës. Ai gjithashtu përmban centella asiatica qetësuese të lëkurës dhe ekstrakt të lëvozhgës satsuma që barazon tonin e lëkurës. Maska përhapet lehtësisht duke e lënë lëkurën menjëherë të freskët dhe të hidratuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi