Glowy Skin Albania

&Honey silky smooth moisture shampoo 440ml

Lek 2,990
Seria &honey e ViCREA është marka kozmetike më e njohur me bazë mjalti në Japoni. Kjo shampo hidratuese është për njerëzit që shqetësohen për flokët e ngatërruar, te brishte dhe qe keputen lehte. Shkuma natyrale e shea dhe mjaltit pastron papastërtitë pa hequr lagështinë brenda flokëve tuaj. Shampoja përmban tre lloje mjalti të përdorura ekskluzivisht për serinë &honey Silky. Shampoja nuk përfshin sulfate, vajra minerale, parabenë dhe nuk përfshihet mizori në prodhimin e tij.
Përdoruesit mund të presin që flokët e tyre të hidratohen nga brenda me një fund të butë të mëndafshtë. Ka aromën e këndshme të mjaltit te miksuar me nje arome bergamot italian.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi