Glowy Skin Albania

&Honey silky smooth moisture hair oil 100ml

Lek 2,990
Me një përzierje të Manukas, akacies dhe mjaltit të papërpunuar, ky vaj floku siguron ushqim intensiv për flokët e dredhur dhe të thatë, duke i lënë flokët më të lëmuar dhe më të shkëlqyeshëm. Përmban gjithashtu ekstrakt pelte mbretërore dhe qeramid NP për të riparuar fijet e dëmtuara dhe për të rritur elasticitetin e flokëve. &Honey Deep Silky Smooth është i përshtatshëm për ata që duan të shtojnë butësi dhe shkelqim ne flokët e tyre. Ky vaj flokësh ka një aromë të butë dhe freskuese të portokallit të mandarinës, e cila përputhet këndshëm me aromën e mjaltit.
Mbi 90% e të gjithë përbërësve të këtij vaji për flokët përbëhen nga esenca e lagësht dhe rimbushëse si mjalti, pelte mbretërore, propolisi, acidi hialuronik dhe vaji i arganit, qe ndihmojnë në rikthimin e lageshtise se flokeve nga brenda jashtë.
Përbërësit hidratues në këtë vaj parandalojnë që flokët të bëhen të thatë dhe të keputen. Mjalti origjinal i përzier i &Honey çon në flokë të mëndafshtë me një nivel të lartë lagështie. Struktura e vajit është e lehte dhe perthithet shpejt, duke e bërë rutinën tuaj të kujdesit për flokët më të këndshme dhe luksoze. Adhuruesit e mjaltit duhet ta kene patjeter ne rutinen e tyre.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi