Glowy Skin Albania

&Honey silky smooth hair treatment 440ml

Lek 2,990
Silky smooth treatment eshte nje trajtim i mëndafshtë i flokeve qe ndihmon në përmirësimin e flokëve të ngatërruar duke zbutur dhe duke i dhene shkelqim. Vaj argani, mjaltë, pelte mbretërore, propolis, mëndafsh i artë, acid hialuronik, mëndafshi i hidrolizuar dhe më shumë për rimbushjen e lagështisë se flokut dhe shkelqimin e tyre.
Përgatitur me 3 lloje mjalti; 50% mjaltë Manuka nga Zelanda e Re, 30% mjaltë luledielli nga Myanmar, 20% mjaltë e papërpunuar nga Japonia. Mëndafshi i hidrolizuar parandalon ngatërresat ndërsa γ-laurolactone riparon flokët e demtuar nga brenda. Keratina e hidrolizuar mbron dhe parandalon flokët nga dëmtimi duke krijuar nje shtrese jashte flokut. Pa sulfate, vaj mineral, ngjyra sintetike, propilen glikol, parabene, aditivë dhe testime te kafshët. Aroma e dardhave japoneze!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi