&honey

&honey -Moist Shine- Hair Oil 3.0

Lek 2,990

Zbuloni sekretin e shkëlqimit me Honey Moist Shine Hair Oil 3.0! Kjo formulë revolucionare për kujdesin e flokëve është një kombinim i teknologjisë së fundit dhe ekstrakteve natyrale, duke sjellë një përvojë të jashtëzakonshme për flokët tuaj.

Përgatitur me një përzierje të zgjedhur të vajrave të lëngshme dhe esencave të pasura me nutrientë, kjo formulë e pasur siguron një hidratim të thellë dhe një shkëlqim të jashtëzakonshëm për flokët tuaj. Ekstraktet e mjalit dhe ingredientet e tjera të fuqishëm janë zgjedhur me kujdes për të sjellë një kombinim të paharruar për shëndetin dhe bukurinë e flokëve tuaj.

Me një aromë të këndshme mjalti  dhe teksturë të lehtë, kjo formulë është ajo që i duhet flokut tuaj të thatë dhe pa jetë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi