Glowy Skin Albania

&Honey melty moist repair shampoo 440ml

Lek 2,990
Shampoja japoneze më e shitur qe momentit është krijuar posaçërisht për riparimin e flokëve dhe ruajtjen e lagështisë. Përmban një përzierje të 3 llojeve të mjaltit që promovon mëndafsh, lëmim dhe shkëlqim në flokët tuaj!

Seria Melty Moist është menduar të jetë ideale për ata me flokë të thatë, te brishte, kaçurrelë dhe të dredhur. Seria Melty Moist e &honey është një kujdes thellësisht hidratues, që mban lagështi për flokët me një përzierje luksoze mjalti. &Honey, ndryshe nga shumica e shampove tradicionale, krenohet qe i jep flokut një nivel lagështie prej 14%. Mbi 90% e përbërësve në produkt janë përbërës thellësisht hidratues dhe rimbushës, si mjalti, vaji i Arganit, acidi hialuronik dhe më shumë! Hidraton dhe parandalon avullimin duke e mbrojtur flokun edhe nga streset mjedisore. Përdoreni me pjesën tjetër të linjës Melty Moist për t'i lënë flokët tuaj të duken më të drejtë, më të lëmuar dhe pa maja te dyfishta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi