Glowy Skin Albania

&Honey melty moist repair hair treatment 440ml

Lek 2,990
Trajtimi riparues i flokut &Honey Melty Melty është formuluar për të hidratuar dhe ushqyer thellë flokun. Përzierja unike e ekstrakteve natyrale, duke përfshirë mjaltin, ndihmon në riparimin e flokeve të dëmtuara duke i lënë ato jashtëzakonisht të buta, me shkëlqim dhe të menaxhueshme. Tekstura e lehtë dhe kremoze ndihmon në zbërthimin dhe shtimin e shkëlqimit, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për flokët te brishte. Është një domosdoshmëri për këdo që kërkon të mbajë floket e tyre të shëndetshme dhe plot shkelqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi