Glowy Skin Albania

&Honey melty moist repair hair pack

Lek 2,590
Moist repair pack është formuluar në mënyrë unike me një përzierje të tre llojeve të mjaltit: 60% mjaltë Manuka, 20% mjaltë trëndafili dhe 20% mjaltë të papërpunuar vendas. Ky raport unik siguron përmbajtjen maksimale të lagështisë për flokët tuaj, duke i lënë ato të buta, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm. Aplikojeni masken në flokë të lagur, masazhoni dhe mbajeni per pak minuta dhe shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira, ndiqni me kondicionerin &honey Melty

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi