Glowy Skin Albania

&honey Melty Moist Repair Hair Oil 3.0 100ml

Lek 2,990
&Honey Melty Moist Repair Hair Oil 3.0 është një vaj për flokët me mjalte që në mënyrë efektive trajton thatësinë dhe majat e dyfishta, duke i lënë flokët tuaj jashtëzakonisht të butë dhe të mëndafshtë. Aromë e këndshme e mjaltit dhe trëndafilit, e pasuruar më tej me esencën e ujit të trëndafilit bullgar të damaskut.
I mbushur me vaj argani, ai siguron një shtresë shtesë ushqyese për flokët tuaj, duke promovuar flokët më të shëndetshëm dhe më rrezatues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi