Glowyskinshop.com

Holika Holika Pure Essence Mask Sheet AVOCADO

Lek 390

Një sheet mask me ekstrakte Avokado I dhuron lëkurës elasticitet, butësi dhe hidratim. Ideale për klimë të ftohtë, maska largon rrjepjet dhe irritimet, gjithashtu hidraton me anë të proteinave të qumështit dhe acidit hialuronik. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi