Glowyskinshop.com

Holika Holika Pure Essence Mask Sheet ACAI BERRY 20ml

Lek 390

Një sheet mask vitalizuese, e pasuruar me Acai Berry, e cila gjithashtu me anë të acideve natyrale dhuron një eksfolim të butë. Lëkura e thatë dhe e dëmtuar forcohet dhe zbut zonat problematike. Aplikojeni dhe lëreni të veprojë për 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi