Glowyskinshop.com

Holika Holika Good Cera Ceramide Lip Oil Stick 10gr

Lek 790

I mbushur me një koktej me gjalpë Shea, vaj ulliri dhe ceramide, bali ushqyes për buzët krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurën, duke zbutur dhe rinovuar buzet për të ndihmuar në parandalimin e plasaritjes. Ceramidet formojnë një barrierë lipidike e cila ndihmon në ruajtjen e niveleve të lagështisë, duke i lënë buzët të ndjehen të buta, të zhdërvjellta dhe të rehatshme.Qeramidet në balsam mbushin çarjet, ruajnë lagështinë në lëkurë dhe kujdesen me kujdes për të, duke rritur rezistencën ndaj ndikimeve të dëmshme mjedisore. Gjalpi Shea zbut dhe ngadalëson plakjen e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi