Glowyskinshop.com

Holika Holika Baby Silky Foot Mask Sheet

Lek 590
Fleta e maskës së këmbëve Baby Silky është një fletë maske për këmbët hidratuese e shpejtë dhe e lehtë, në formë çorape. Përbërës të shumtë lulesh dhe perimesh ushqejnë këmbët, gjë që i zbut ato nga brenda jashtë. Këmbët tuaja do të ndjehen të freskëta dhe të hidratuara pas një përdorimi!

Drejtimet:

1. Lani këmbët pastër dhe thajini ato.

2. Ndani fletën e maskës së këmbëve në dy pjesë përgjatë vijës së pikës, vendosni këmbën në pëlhurë jo të endura të lagura me esencë dhe vishni.

3. Pasi të keni veshur fletën e maskës së këmbëve, masazhoni këmbët tuaja që esenca të përthithet.

4. Pas 15-20 minutash, hiqni fletën e maskës së këmbës dhe prekni butësisht esencën e mbetur për t'u përthithur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi