Glowyskinshop.com

Holika Holika Aloe 99% soothing gel 250ml

Lek 1,790
Xhel qetësues Aloe 99% nga Holika Holika përmban 99% lëng gjethesh të pastër aloe vera nga Jeju Island. Ky xhel hidratues qetëson fytyrën dhe trupin e skuqur dhe të ndjeshëm. I fermentuar për të maksimizuar efektet e tij, Xhel qetësues Aloe 99% promovon një çehre të pastër dhe të shëndetshme. Formula e tij e tipit xhel depërton thellë në lëkurë, por nuk e lë lëkurën të ndjehet e yndyrshme apo ngjitëse. Për më tepër, përbërësit natyralë në xhel e bëjnë atë të përshtatshëm për të gjithë familjen! E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi