Glowy Skin Albania

Heimish Marine Care Retinol For Face Serum 50ml

Lek 2,490

Nje serum antirrudhë i formuluar me 0.01% retinol për të rinovuar lëkurën tuaj duke përmirësuar elasticitetin dhe pamjen e rrudhave dhe linjave të mimikës. I pasur me 5% Niacinamide dhe 58% ujë deti për të rritur hidratimin ndërkohë që ofron efekt zbardhues dhe redukton hiperpigmentimin.

Teksturë e lehtë, ujore me një aromë të freskët deti.
E përshtatshme edhe për lëkurat sensitive.

Përdorimi:

Ne rutinën e darkës, pas tonikut, në lëkuë të thatë, aplikohet nje sasi e vogël në zonat problematike. Pas tij vendoset hidratanti. Në mëngjes duhet aplikuar çdo ditë kremi i diellit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi