Glowyskinshop.com

Heimish Marine Care Retinol Eye Serum 30ml

Lek 2,390

Ky krem ​​rinovues i syve shfrytëzon mrekullitë e përbërësve detarë për të reduktuar shfaqjen e rrudhave dhe rrathëve të errët, ndërkohë që përmirëson nivelet e lagështisë dhe elasticitetin.
Ky krem ​​i pasur ne ingrediente antirrudhe, rekomandohet të përdoret gjatë natës për të ndihmuar lëkurën tuaj të thithë të gjithë vitaminat dhe mineralet në mënyrë që të mund ta nisni mëngjesin me një fillim të ndritshëm!

I pasuruar me 58% Ujë Deti që rrjedh nga algat jep hidratim afatgjatë duke rritur përmbajtjen e lagështisë.
Retinolsome 0.1% është një formë më e fuqishme e retinolit qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe nxit ciklin e qarkullimit të qelizave për një çehre më të fortë dhe më të shndritshme të lëkurës.
Redukton shfaqjen e pigmentimit dhe rrathëve të errët me efektet ndriçuese ne saje te niacinamide qe ka ne perberje.

I përfshirë në kuti është një aplikues me një top masazhi ftohës për të lehtësuar ënjtjen dhe për të qetësuar sytë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi