Glowyskinshop.com

Heimish Dailism Smudge Stop mascara

Lek 990 Lek 1,490

Formula e re rezistente ndaj njollave dhe rezistente ndaj ujit, maskara Dailism Smudge Stop ofron qerpikë me volum të lartë dhe që zgjasin gjatë gjithë ditës. Furça është projektuar me qime premium për të ndarë, veshur dhe dredhur çdo qerpik. Sigurisht që do të jetë elementi juaj i ri i preferuar, një shtresë e kësaj bojë do t'i bëjë qerpikët tuaj të plotë dhe të përcaktuar mirë. Heqja është e lehtë me ujë të vakët dhe nuk irriton lëkurën delikate rreth syve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi