heimish

Heimish Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch 60pcs

Lek 1,990 Lek 2,490

Heimish eye patches ofron hidratim, efekte shkëlqyese, energjizon zonen poshte syve dhe jep zgjidhje kundër rrudhave!


Përbërësi yll, uji i trëndafilit bullgar, është plot me vitamina dhe minerale, plus veti ultra-hidratuese dhe anti-rrudhe. Materiali unik shumë elastik hidro-xhel lejon që produkti të absorbohet plotësisht në lëkurë për përfitime maksimale. Keto copeza, jo vetem qe ndricojne zonen poshte syve por edhe tonifikojne lekuren dhe ulin fryrjen e zones poshte syve. Mund të përdoret kudo që lëkura ka nevojë për kujdes shtesë si balli dhe faqet.


Këto copëza sysh janë 100% eko-miqësore dhe të tretshme në ujë.


Madhësia: 60 copë

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi