Glowyskinshop.com

Heimish All Clean Mini Kit Version 2

Lek 1,590

Seti Heimish, perfekt për tu marrë gjatë udhëtimeve tuaja. Përmban:

-All Clean low pH Balancing Vegan Toner 30 ml : me AHA/PHA eksofoliues

-All Clean Blemish Cream 30ml : zbeh hiperpigmentmin dhe ndriçon lëkurën

-Marine Care Eye Cream  5ml: e pasur me Seaweed Extract dhe Peptide kundër rrudhave.

-Moisture Surge Gel Crem  5ml : krem hidratues dhe freskues për lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi