Glowyskinshop.com

Heimish All Clean Green Foam 150ml

Lek 1,690
Shkuma larese All Clean është një xhel pastrues që mban ekuilibrin optimal të pH të lëkurës duke hequr në mënyrë efektive papastërtitë në lëkurë. Çdo përbërës i përdorur në këtë pastrues ka vlerësime të sigurta EWG prej 1 ose 2. Centella asiatica dhe lajthia e shtrigës janë të njohura gjerësisht për vetitë e tyre shëruese dhe qetësuese të lëkurës. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi