Glowyskinshop.com

HEIMISH All Clean Balm Set

Lek 2,290
Ky set përmban dy mini balm pastrues (50ml secili) te Heimish All Clean. Ky është një pastrues i butë grimi me bazë vaji që pastron edhe grimin më të papërshkueshëm nga uji. I formuluar me ekstrakt kokosi dhe gjalpë shea, balsami përzihet pas aplikimit për të hequr papastërtitë dhe grimin dhe për ta lënë lëkurën të ushqyer dhe të hidratuar. Një hap i parë i përsosur për ritualin tuaj të pastrimit të dyfishtë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi