Heimish

Heimish all clean balm

Lek 1,450 Lek 2,290

Heimish All Clean Balm përmban një koktej qetësues të mrekullive natyrore që janë dizenjuar si S.O.S. për lëkurën që vuan nga skuqje, thatësi ekstreme dhe acarim.


Brenda formulës së tij është gjalpi Shea që jep një dozë të majme ushqimi dhe ndihmon qelizat të mbajnë lagështirën brenda lekures. I përmirësuar me ekstraktin e Trëndafilit, qetëson acarimin dhe nxit rinovimin e qelizave. Formuluar me vajra barishte agrumesh për të ndriçuar dhe ushqyer natyrshëm lëkurën.


Heimish All Clean Balm duket si një balsam i fortë por shndërrohet në vaj pas masazhimit, pastaj kthehet ne qumësht gjatë shpëlarjes. Cilësia e butë dhe e lehtë heq plotesisht makeupin dhe kremin e diellit pa shkaktuar skuqje ose irritime.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi