Glowyskinshop.com

Hanskin Pore Cleansing Balm AHA 80g

Lek 2,590
I projektuar për cdo tip lekure, balsami për pastrimin e poreve Hanskin AHA pastron dhe eksfolion lëkurën në një hap të vetëm.

E perbërë me përbërës me origjinë bimore, kjo formulë hidratuese shkrin menjëherë grimin kokëfortë dhe papastërtitë brenda poreve. Acidet alfa hidroksi (AHA) si acidet laktike, malike dhe glikolike ndihmojnë në shkrirjen e butë të qelizave të vdekura të lëkurës, duke zbuluar lëkurën më të butë, më të shndritshme dhe më të hidratuar.

Vaji i farave të lulediellit është i mbushur me vitaminë E dhe antioksidantë mbrojtës që ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së linjave të holla dhe rrudhave, ndërsa vaji i jojobës barazon strukturën e lëkurës me hidratim rimbushës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi