Glowyskinshop.com

HADA LABO Shirojyun Arbutin Whitening Lotion - Moist

Lek 2,490
Ju prezantojme Locionin e fuqishëm për fytyrë, të pasuruar me mrekullitë natyrore të arbutinës - çelësi juaj për një pamje më të shndritshme. Zhytuni në botën e Hada Labo, ku kujdesi i lëkurës takohet me shkencën dhe lëreni arbutin të bëjë magjinë e tij në lëkurën tuaj.

Ndriçoni shkëlqimin tuaj:
Arbutin, një përbërës i njohur për zbardhjen e lëkurës, zë qendër të vëmendjes në Locionin tonë të Fytyrës. Përjetoni transformimin pasi minimizon formimin e melaninës, duke zbehur pa mundim njollat ​​e errëta dhe duke korrigjuar tonin e pabarabartë të lëkurës. Zbuloni shkëlqimin tuaj të brendshëm dhe përqafoni një pamje që rrezaton shkëlqim.

Thuaj lamtumirë lekures pa jete:
I jepni lamtumirën lëkurës së zbehtë dhe të pajete! Locioni i fytyrës i Hada Labo është zgjidhja juaj për të arritur një teksturë më të rafinuar. Zhytuni në përfitimet rigjallëruese që rrisin bukurinë natyrale të lëkurës suaj, duke e lënë atë më të lëmuar, më të shndritshme dhe me të vërtetë rrezatuese.

E butë por e fuqishme:
I formuluar me kujdes, locioni i fytyrës është i butë për lëkurën tuaj duke dhënë rezultate të fuqishme. Thuaj përshëndetje një kujdesi thelbësor për lëkurën që jo vetëm ushqen, por edhe lartëson rutinën tuaj të bukurisë.

Rigjallëroni lëkurën tuaj, çlironi shkëlqimin tuaj dhe rizbuloni vetëbesimin që vjen me një pamje më të njëtrajtshme dhe me shkëlqim. Locioni i fytyrës i Hada Labo është bileta juaj për një udhëtim transformimi – sepse lëkura juaj meriton më të mirën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi