Glowyskinshop.com

HADA LABO Gokujyun Oil Cleansing 200ml

Lek 2,190

Hada Labo Gokujyun Oil Cleansing, një pastrues i jashtëzakonshëm heq pa mundim përbërjen dhe papastërtitë duke hidratuar lëkurën tuaj. Formula e saj unike kombinon vajin e ullirit, vajin jojoba dhe acidin hialuronik për të ofruar një pastrim të thellë por të butë që e lë lëkurën tuaj të rifreskuar, rigjallëruar dhe krejtësisht të pastër. Thuaj lamtumirë grimit kokëfortë të papërshkueshëm nga uji, pasi ky pastrues i lehtë dhe jo i yndyrshëm shpërndan pa mundim edhe produktet më të vështira. Nuk ka më lëkurë të thatë dhe të shtrënguar pas pastrimit - Pastrimi me vaj Hada Labo Gokujyun rikthen ekuilibrin natyral të lagështisë së lëkurës tuaj, duke e lënë atë të butë, të zhdërvjellët dhe të shëndoshë.

Si të përdorni:
Aplikoni disa pompa në duar të thata, masazhoni në fytyrën tuaj dhe përqendrohuni në zonat me grim ose papastërti. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe shikoni se si vaji shndërrohet në një emulsion qumështi, duke hequr të gjitha gjurmët e grimit dhe papastërtitë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi