Glowyskinshop.com

HADA LABO Gokujyun Aging Care Lotion 170ml

Lek 2,290

Përjetoni magjinë e bukurisë pa moshë me Locionin e Kujdesit për Plakjen Gokujyun të Hada Labo, i krijuar posaçërisht për të ripërcaktuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Ky formulim unik synon shenjat e plakjes, forcimin dhe zbutjen e lëkurës tuaj pasi hidraton thellësisht

Eleganca që sfidon moshën:

Thuaj lamtumirë linjave të holla dhe përshëndetje për një pamje të rinovuar. Locioni ynë për kujdesin ndaj plakjes është krijuar për të luftuar efektet e kohës, duke e lënë lëkurën tuaj të duket më e fortë dhe më rinore.

Hidratimi i ripërcaktuar:

Bashkoni forcat me të gjithë serinë Gokujyun për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe elastike. Ndjeni fuqinë transformuese sikur lëkura juaj të ngrihet nga thellë brenda, duke zbuluar një shkëlqim të zhdërvjellët dhe rrezatues.

 Hidratim i gjithanshëm:

Locioni i kujdesit për plakjen Gokujyun është hidratuesi juaj i pavarur. Për një rritje shtesë të lagështisë, kombinoni pa probleme me locionin dhe kremin tonë qumështor për rezultate të pashoqe. Personalizojeni rutinën tuaj për ekuilibrin e përsosur të hidratimit.

Clironi potencialin e lëkurës suaj me locionin e kujdesit për plakjen Hada Labo Gokujyun – ku bukuria e përjetshme takohet me kujdesin e avancuar të lëkurës. Ngrini rutinën tuaj, përqafoni shkëlqimin dhe rizbuloni gëzimin e një pamje të rigjallëruar. Mosha me hijeshi, bukuri dhe besim me Hada Labo.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi