Glowyskinshop.com

Goodal tea tree infused water mild sheet mask

Lek 390
E formuluar me esencë të mbushur me pemë çaji, kjo maskë organike prej bambuje ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës së ndjeshme. E shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës, por veçanërisht e dobishme për lëkurën e ndjeshme akneike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi