Glowyskinshop.com

Goodal quince infused honey mild sheet mask

Lek 390

Sheet mask e përbërë nga fibra bamboo ekologjike zhytur në esencë. E infuzuar me Quince Extract për të ushqyer lëkurën dhe për ta zbutur atë. Aplikojeni në fytyrë për 10-15 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi