Glowyskinshop.com

Goodal lotus infused water mild sheet mask

Lek 190 Lek 390

Sheet mask e përbërë nga fibra bamboo ekologjike zhytur në esencë. E infuzuar me Lotus Extract për të ngushtuar poret dhe të përmirësuar kompleksitetin. Aplikojeni në fytyrë për 10-15 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi