Glowyskinshop.com

Goodal - Houttuynia Cordata Calming Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

Lek 1,790 Lek 2,490
Kremi dielli me veti qetësuese dhe riparuese per lekure te ndjeshme. Houttuynia Cordata që do të qetësojë në mënyrë efektive lëkurën e ndjeshme dhe delikate duke mbrojtur gjithashtu lëkurën tuaj nga rrezet UV. Kremi i diellit ofron një teksture të lehtë dhe të holle qe perhapet lehtesisht ne lekure pa e renduar lekuren dhe pa bllokuar poret.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi