Glowyskinshop.com

Goodal greentea infused water mild sheet mask

Lek 390

Një maskë pambuku eshte e formuluar me ekstrakt të vërtetë çaji jeshil për të pastruar lëkurën tuaj. Maska e butë me gjethe çaji jeshil përmban shumë lagështi, ç'ka mundëson hidratimin e thellë të  lëkurës dhe e bën atë të duket  më e shëndetshme dhe e butë. Kjo maskë ka antioksidantë të fuqishëm që mbrojnë lëkurën tuaj nga radikalet e lira. Ajo gjithashtu rrit prodhimin e kolagjenit, ruan qëndrueshmërinë dhe elasticitetin, si dhe parandalon shenjat e hershme të plakjes, si rrudhat e parakohshme dhe linjat e holla të shfaqen në lëkurën tuaj. Kjo maskë me fletë uji të pasuruar me ekstrakt të çajit jeshil gjithashtu ndriçon lëkurën, zbeh shenjat e akneve, njollat ​​e errëta dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi