Glowyskinshop.com

Goodal Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch 60 cope

Lek 2,190 Lek 2,390
Ngjiteset hidrogel Green Tangerine Vita C  janë të përbëra nga të njëjtët përbërës kryesorë që gjenden në serumin e markës me mandarinës së gjelbër. Me përmbajtje 10x më shumë vitaminë C se mandarinat normale, ekstrakti i mandarinës jeshile ju sjell më së shumti fuqi ndriçuese ne zonen delikate poshte syve. Rigjallëroni dhe kthejeni jetën në fytyrën tuaj duke filluar me sytë tuaj. Keto ngjitese zbardhin rrathet e zinj, hidratojne dhe rrisin elasticitetin ne zonen rreth syve. Çdo fletë hidratuese e syve është e strukturuar për të imituar strukturën e dendur të lëvozhgave të mandarinës. Ky dizajn unik sjell serumin e vitaminës C thellë në lëkurë pasi copëza ngjitet ngushtë me lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi