Glowyskinshop.com

Goodal GREEN TANGERINE VITA C DARK SPOT SERUM PLUS SET

Lek 2,990

Të disponueshme vetëm 4 javë në vit, mandarinat jeshile përmbajnë 10 herë më shumë vitaminë C sesa mandarinat e pjekura. Vitamina C e përdorur në këtë koleksion, askorbil glukozidi, është e qëndrueshme ndaj dritës dhe jo irrituese ndërsa ka performancë të lartë. I kombinuar me arbutin (zbardhues natyral i lëkurës) dhe niacinamide (vitaminë B), serumi Vita C punon për të siguruar hidratim afatgjatë dhe një ton më të shndritshëm e më të barabartë të lëkurës. Kjo formulë e përditësuar rishtazi përmban përbërës, Madecassoside, Asiaticoside dhe Centella Asiatica, për të mbështetur edhe llojet më të ndjeshme të lëkurës, duke e bërë atë të përsosur për këdo që kërkon të zvogëlojë pamjen e njollave të errëta dhe tonin e pabarabartë të lëkurës. Shihni vetë pse ky produkt bëri bujë në internet në Kore! Ky serum mrekullibërës ndihmon në luftimin e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe shenjave të plakjes, duke përfshirë njollat ​​e errëta dhe linjat e imta. Super i mbushur me antioksidantë dhe përbërës aktivë natyralë, ky grup serumi dhe kremi rinovon lëkurën dhe zbeh pamjen e njollave të errëta. 70% ekstrakt i mandarinës jeshile lufton shenjat e plakjes duke inkurajuar prodhimin e kolagjenit duke ndriçuar, zbutur dhe forcuar lëkurën. Agrumet e freskëta dhe përfitimet ushqyese të lëkurës nga vajrat esencialë të pastër mbrojnë nga dëmtimet e mëtejshme, duke ju dhënë një çehre rrezatuese dhe rinore.

Seti permban:

• Serum i njollave të errëta të mandarinës jeshile Vita C plus 30ml + 5ml
• Krem Green Tangerine Vita C - 5ml
• Maskë pambuku me mandarinë jeshile Vita C 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi