Glowyskinshop.com

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Sun Serum 50ml

Lek 2,490
Serumi i diellit Goodal Green Tangerine Vita C Spot Care është plot me përbërës përmirësues të lëkurës si niacinamide, ekstrakt i mandarinës jeshile Jeju dhe vitaminë C për të formuar një trajtim me shumë veprime për lëkurën tuaj. Serumi i diellit hidraton lëkurën tuaj, përmirëson njollat ​​e errëta dhe siguron mbrojtje të madhe ndaj rrezeve UV. Formula e lehtë shkrihet butësisht në lëkurë. Shikoni lëkurën tuaj të transformohet pas vetëm 4 javësh.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi