Glowyskinshop.com

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Circle Eye Cream 30ml

Lek 2,090 Lek 2,690
Të gjitha përfitimet shkëlqyese të vitaminës C janë të paketuara në këtë krem potent për sytë nga Goodal. E butë dhe e sigurt për t'u përdorur rreth zonës së syve, përbërësi kryesor i kësaj formule është ekstrakti i mandarinës jeshile, i cili ka 10 herë më shumë derivate të vitaminës C se një mandarinë standarde. Me adenozinë dhe peptide të shtuara për të ndihmuar në përmirësimin e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë për të lehtësuar shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, ky është një krem shumë i dashur për sytë për të trajtuar shumë shqetësime të zakonshme të lëkurës.

Në një studim klinik, 85.7% e subjekteve panë rrathë të errët të reduktuar duke filluar në 4 javë pas përdorimit të kremit të syve Green Tangerine Vita C Dark Circle Eye çdo ditë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi