Glowyskinshop.com

Goodal Green tangerine vita C Cream 50ml

Lek 2,690
Krem hidratant i përforcuar me 62% të antioksidantëve të fuqishëm nga ekstrakti i mandarinës jeshile plot me derivate të vitaminës C i cili rikthen energjinë rinore në lëkurën pa jete. Mandarinat jeshile përmbajnë deri në 10 herë më shumë vitaminë C sesa homologët e tyre të pjekur dhe mund t'ju japin rezultatet më të mira të zvogëlimit të shenjave të dëmtimit nga dielli (njolla të errëta, njolla, rrudha, linja të holla, ton i pabarabartë i lëkurës). Kremi Vita C përmban 6 përbërës natyralë me bazë bimore që janë vërtetuar qe kanë efekte qetësuese (rozmarina, kamomil, çaj jeshil, rrënjë jamballi dhe centella asiatica. Kremi ka një fund freskues që e bën atë një hidratues perfekt gjatë gjithë vitit për llojet e lëkurës normale, te kombinuar dhe te yndyrshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi