Glowyskinshop.com

Goodal green tangerine vita C cleansing foam 150ml

Lek 1,990
Shkuma pastruese Green Tangerine Vita C butësisht lëkurën pa e thare dhe pa e lene te terhequr!
Mandarina jeshile përmban 10 herë më shumë vitaminë C se një portokall, që do të thotë më shumë përfitime ndriçuese të paketuar në produktin tuaj! I formuluar me 3 lloje të acidit hialuronik për të ushqyer dhe hidratuar lekuren, ky pastrues nuk e lë lëkurën të shtrënguar apo të thatë. Sinergjia ndriçuese e mandarinës së gjelbër + Vitamina C + Niacinamide + Arbutin jep rezultate fantastike ne lekure!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi