Glowyskinshop.com

GNST COCO SOOTHING GEL 160ML

Lek 2,190
Siguroni trajtim të shpejtë për lëkurën e irrituar të foshnjës tuaj me Coco Soothing Gel. I pasuruar me aloe vera organike dhe ekstrakt PUL, ky trajtim i butë hidraton dhe ushqen, duke e lënë lëkurën e foshnjës të butë dhe të lëmuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi