Glowyskinshop.com

GNST COCO BATH & SHAMPOO 250ML

Lek 2,490
Ju prezantojme shampo 2-në-1 Coco Baby: Kujdes i butë për lëkurën dhe kokën e irrituar.

Jepini lëkurës së ndjeshme të vogëlushit tuaj kujdesin e butë që meriton me shampo 2-në-1 Coco Baby. Ky produkt inovativ është krijuar posaçërisht për të ofruar një eksperiencë qetësuese dhe freskuese të banjës, ndërkohë që trajton nevojat e lëkurës dhe skalpit të irrituar.

Shampo Coco Baby 2-në-1 është një zgjidhje e gjithanshme që ofron përfitime pastrues dhe ushqyese. Me formulimin e tij unik, pastron butësisht lëkurën delikate dhe skalpin e kokës, duke lënë pas një ndjenjë pastërtie dhe freskie.

E mbushur me ekstrakt PUL shumë të pasuruar, kjo shampo vepron për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj, duke ndihmuar në zbutjen e acarimit dhe shqetësimit. Formula ekstra e butë e shpëlarjes siguron një banjë të butë dhe pa acarim, duke e bërë atë ideal për foshnjat me lëkurë të irrituar dhe te ndjeshme.

Me shampo-n 2-në-1 Coco Baby, koha e banjës bëhet një përvojë qetësuese dhe e këndshme si për ju ashtu edhe për fëmijën tuaj. Formulimi i butë shkumon lehtësisht dhe shpëlahet pa sforcim, duke e lënë lëkurën dhe kokën e foshnjës suaj të ndjehen të pastër, të butë dhe të rigjallëruar.

Besojini shampos 2-në-1 Coco Baby për të ofruar kujdesin e butë që i nevojitet lëkurës së foshnjës suaj. Formula jonë e krijuar me kujdes është e testuar nga dermatologu dhe pa kimikate të ashpra, duke siguruar një përvojë pastrimi të sigurt dhe efektive.

Zbuloni gëzimin e kohës së banjës pa shqetësimin e acarimit dhe jepini fëmijës tuaj kujdesin freskues që meriton.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi