Glowyskinshop.com

Ginger6 Like White Snow Serum 30ml

Lek 3,390

Një serum thellësisht hidratues me një 70% ujë të patentuar me ekstrakt xhenxhefili, acid hialuronik (2000 PPM), kompleks Peptide 11 dhe përbërës të ndryshëm qetësues për të qetësuar, ndriçuar, hidratuar dhe gjithashtu riparuar pengesën e dëmtuar të lëkurës.

▸ Avullimi dhe tharja e xhenxhefilit 6 herë dhe më pas nxjerrja e tij 3 herë mund të rrisë përbërësin 6-Shogaol, i cili përmban veti ndriçuese dhe antioksiduese.
▸ Përmban 70% ujë të ekstraktit të xhenxhefilit qetësues, antibakterial dhe ndriçues. (Patenta 10-1145073)
▸ Erë delikate për shkak të pakësimit të komponentit 6-gingerol gjatë procesit të ekstraktimit. Kjo largon aromën unike dhe shijen pikante të xhenxhefilit.
▸ Shishe pompe e lehtë dhe higjienike për t'u përdorur.

Zgjidhje katërfishe lagështie (Acidi Hialuronik (2000 ppm), Betaine, Trehalozë, Glicerinë & Glycereth-26): hidratues i thellë dhe hidratues për më shumë volum.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi