Glowyskinshop.com

GINGER6 Hydrating Ginger Water Foam Cleanser 150ml

Lek 1,990

Ky pastrues i butë ne trajte shkume me 31% ujë xhenxhefili qe pastron mirë poret falë mikro shkumës dhe përbërësve të tillë si acidi salicilik 0,5%. 5 lloje të acidit hialuronik dhe 8 ekstrakte bimore mbrojnë dhe parandalojnë dehidratimin e lëkurës.

Perberesit kryesore:
-Uji i ekstraktit të xhenxhefilit (31.7%): antioksidant, qetësues, antibakterial, hidratim, ndriçues.
-Acidi salicilik (0.5%): redukton dhe trajton poret e bllokuara dhe ka efekt antibakterial.
-Acidi hialuronik (5 lloje): hidraton dhe hidraton lëkurën në shtresa të ndryshme.
8 Ekstrakt i kombinuar i bimëve (Ekstrakt i gjetheve të Viola Odorata/Jasminum Officinale (Jasmine) Ujë lulesh Ekstrakt frutash vanilje Planifolia/Ekstrakt Melaleuca Alternifolia (Pema e Çajit)/ Ekstrakt Centella Asiatica/Ekstrakt i rrënjës Polygonum Cuspidatum): për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi