Glowyskinshop.com

Ginger6 Energizing Pepti Cream 50ml

Lek 3,190

Një krem ​​thellesisht rigjenerues i pasur me një ujë 53% të pasur me antioksidantë, të patentuar me ekstrakt xhenxhefili anti-inflamator, kompleks Peptide 11 (2000 PPM) dhe niacinamide, ky krem ​​do të ndihmojë në lëmimin e strukturës së lëkurës dhe do të rrise elasticitetin e saj.

▸ Ne vitin 2021 ka fituar cmim ne Hi Seoul Awards për Inovacionin.
▸ Avullimi dhe tharja e xhenxhefilit 6 herë dhe më pas nxjerrja e tij 3 herë mund të rrisë përbërësin 6-Shogaol, i cili përmban veti ndriçuese dhe antioksiduese.

▸ Përmban kompleks Peptide-11 për hidratim intensiv, riparim dhe mbrojtje të barrierës së dëmtuar të lëkurës.
▸ Falë teknologjisë Nano-emulsion (lipoma), ky produkt depërton shpejt dhe thellë në shtresat e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi