Glowyskinshop.com

G9Skin Self aesthetic Silky hair mask

Lek 690
Me fuqinë e përbërësve natyralë si mjalti, e verdha e vezës dhe ekstrakti i ullirit, kjo maskë i siguron flokëve lagështi dhe lëndë ushqyese duke i lënë të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Thoni lamtumirë flokëve të dobët, të thatë e pa jetë sepse kjo maskë ofron për flokët tuaj trajtimin e munguar dhe pamjen e flokut që gjithmonë keni ëndërruar. 


Si të përdorni:

1. Pas shampos, thajeni me peshqir dhe më pas vendosni kapelën mbi flokë.

2. Ngjiteni mirë kapakun dhe masazhojeni për përthithje.

3. Pas 15~30 minutash, shpëlajeni mirë me ujë të ngrohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi