Glowyskinshop.com

G9 Self Aesthetic Soft Foot Mask

Lek 790
Kjo maskë unike e këmbëve është krijuar për t'ju ndihmuar të arrini këmbë të buta dhe të bukura në një kohë të shkurtër. Maska e këmbëve është e lehtë për t'u përdorur, thjesht aplikojeni dhe lëreni të bëjë magjinë e saj. Është i mbushur me përbërës natyralë që ndihmojnë në ushqyerjen dhe hidratimin e lëkurës në këmbë, duke ju lënë një ndjesi të butë dhe të lëmuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi