Glowyskinshop.com

Frudia My Orchard Cherry Body Essence 200ml

Lek 1,490

Një esencë trupi e cila qetëson dhe hidraton lehtë trupin duke i dhuruar vitamina dhe lagështi lëkurës së thatë dhe sensitive.Pa agjentë kimikë dhe pa 6 tipe parabeni dhe ngjyra artificiale. E pasur me ekstrakt qershie dhe mjalti, eksfolion dhe rivitalizon trupin.Aplikoni një sasi të esencës përgjatë trupit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi