Glowyskinshop.com

Frudia Green Grape Sebum Control Cooling Sun Gel 50g

Lek 1,190
Frudia Green Grape Sebum Control Cooling Sun Gel SPF50 + PA ++++ është formuluar me aloe vera dhe rrush jeshil; që ndihmon në kontrollin e sebumit, redukton yndyrën e lëkurës dhe parandalon formimin e akneve. Përthithet shpejt në lëkurë dhe jep lagështi dhe hidratim maksimal. Tekstura e saj inovatore, e holluar me ujë, që rrëshqet lehtësisht në të gjitha llojet e lëkurës, nuk lë mbetje të bardha ose yndyre duke e lënë atë të hidratuar gjatë gjithë ditës. Formula jo ngjitëse ndihmon në kontrollin e yndyrës së tepërt, duke e lënë lëkurën të ndjehet e freskët dhe të duket e lëmuar pa bllokuar poret. Ka zero vaj dhe është vegan!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi