Glowyskinshop.com

Frudia Frudia My Orchard Dragon Fruit Hand Cream

Lek 350 Lek 690

Krem duarsh me aromë dragon fruit. Lë duart e ashpra dhe të dëmtuara menjëherë të hidratuara. Përmban Centella Asiatica Extract dhe Panthenol.Aroma të jep ndjesinë e një fruti të saposhtrydhur. Mbron lëkurën pa shkaktuar irritim, me anë të teksturës së butë. Aplikojeni në duar të pastra dhe masazhojeni lehtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi