Glowyskinshop.com

Frudia Blueberry Hydrating Mask

Lek 290

Maskë sheet e infuzuar me 55% lëng boronicash të zeza, të cilat hidratojnë lëkurën e dëmtuar dhe të rrjepur. Sheet është I ndërtuar me fibra natyrale pa agjentë bleaching (zbardhues). Nuk irriton lëkurën.

Aplikojeni maskën pas pastrimit dhe tonerit, lëreni të veprojë për 15 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi