Glowyskinshop.com

Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm 10g

Lek 690

Dhurojini buzëve ndjesi butësie dhe luksi  me këtë balm buzësh të formuluar me Honey dhe Blueberry Extract. Largon qelizat e vdekura dhe forcon barrierën mbrojtëse. Kolagjeni vegan i bën buzët më të rrumbullakta. Aplikojeni balmin në buzë dhe masazhojeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi